• BCAA 200 kaps - Reflex Nutrition

želatínová kapsula, L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín, pomocné látky (stearan horečnatý, silikón dioxid), pyridoxín hydrochlorid

Reflex Nutrition BCAA sú esenciálne vetvené aminokyseliny BCAA v pomere 2:1:1 (leucín, izoleucín, valín) obohatené o vitamín B6. Táto kombinácia sa vo voľnej forme aminokyselín ukázala ako veľmi efektívna. Štúdie dokázali, že príjem BCAA pri cvičení nalačno zvyšuje mieru spaľovania tukov a znižuje svalovú únavu po cvičení. Esenciálne vetvené aminokyseliny sú určené všetkým športovcom, ktorí chcú podporiť rast svalov, zabrániť katabolizmu a urýchliť regeneráciu po náročných tréningoch. 

BCAA’s značky Reflex Nutrition sú vyrobené fermentačnej technológiou, ktorá je garanciou 100% netoxické L-formy aminokyselín.

Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety.

Dávkovanie: užívajte 6 kapsúl 30 – 40 minút pred tréningom a ďalších 6 kapsúl bezprostredne po jeho ukončení.

Balenie: 200 kaps.

1 dávka: 6 kaps.

Počet dávok v balení: 33

Minimálna trvanlivosť: viď. obal

Upozornenie: Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím. 

Nutričné hodnoty na jednu porciu (1 kapsula)
Energetická hodnota 8,5 kJ / 2 kcal
L-leucin 250 mg
L-isoleucin 125 mg
L-valin 125 mg
Vitamín B6 0,2 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

BCAA 200 kaps - Reflex Nutrition

  • 15,10€