Doprava

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo v kamennej predajni ABLfitness alebo Vám objednaný tovar doručíme na Vami zvolenú adresu v rámci SR. Objednávky vytvorené do 14:00 budú expedované ešte v ten istý deň. Doručenie prostredníctvom Zásielkovne môžete mať už na druhý deň. V prípade Slovenskej pošty doručujeme do 2-3 pracovných dní. O aktuálnom stave Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom.

Spôsob a ceny dopravy v SR:


Objednávka do 70 eur

Objednávka nad 70 eur

Osobný odber v kamennej predajni (platba v hotovosti)

zadarmo

zadarmo

Doručenie na vybranú poštu (platba vopred)

2,50 eur

zadarmo

Doručenie na adresu kuriérom (platba vopred)

3,50 eur

zadarmo

Doručenie na Zásielkovňu (platba vopred)

1,65 eur

zadarmo

Balné - zadarmo

Náklady na balné hradíme pri každej objednávke za Vás.

Spôsob platby

Objednávku môžete uhradiť v hotovosti pri osobnom odbere, prevodom na náš bankový účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka). Pri spôsobe platby dobierkou je poplatok vo výške 1 €. Platba dobierkou je možná len pri spôsobe dopravy prostredníctvom Slovenskej pošty a kuriérom na adresu. Ak si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. Môže to trvať 1-3 pracovné dni v závislosti od spracovania platieb v banke.

Problémy s doručením?

V prípade vzniknutých problémov s doručením alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy: info@ablfitness.sk