• BCAA 2:1:1 + Nitric Oxide 240 kaps - Prom-in

l-leucin, l-valin, l-isoleucin, aakg (arginin alfa-ketoglutarát), želatinová kapsula, protispékavá látka: stearát horečnatý

Produkt obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom bcaa (l-leucin, l-valin, l-isoleucin) a aakg v pomere 2:1:1:1. Vetvené aminokyseliny vstupujú počas tréningu do energetického metabolizmu a sú využívané ako zdroj energie. Najmä pri diétach s nízkym obsahom sacharidov dochádza k štiepeniu svalovej hmoty počas tréningu (deštrukcia - katabolizmus) a tým trpí ako regenerácia, tak nárast svalovej hmoty. Ak dodáme vetvené aminokyseliny formou suplementu, tak tejto krajne nepriaznivej situácii do značnej miery zabránime, pretože spotrebované aminokyseliny sú ihneď nahradené. Ich príjem nijako nezaťažuje pečeň, pretože nie sú metabolizované a sú spracovávané priamo vo svale.

Výnimočná kombinácia vetvených aminokyselín BCAA + nitrix oxide, obsahuje okrem esenciálnych aminokyselín (leucín, izoleucín a valín) aj soľ arginínu (arginín-alfa-ketoglutarátu), ktorý má v bunkách endotelu ciev jedinečnú vlastnosť - vytvára oxid dusnatý, látku, ktorá v organizme má toľko pozitívnych zdravotných účinkov, že za jej objavenie bola udelená Nobelova cena za medicínu. Nás predovšetkým zaujíma skutočnosť, že jej pôsobením sa rozširujú cievy a zlepšuje sa prekrvenie pracujúcich svalov. Tým sa k nim dostáva omnoho viac kyslíka a výživných látok - a samozrejme vetvených aminokyselín. Kombinácia BCAA a arginín-alfa-ketoglutarátu je teda unikátna a podstatne zvyšuje efekt a využitie prijímaných vetvených aminokyselín.

Značka Prom-IN s dlhoročnou tradíciou je inováciou pôvodnej značky Promil, ktorá vznikla v roku 1976. Promil bol prvým výrobcom srvátkovej bielkoviny a výrobkov na tejto bázy v ČSSR a našiel uplatnenie vo výžive vrcholových športovcov a olympionikov. Od roku 2012 vyrába spoločnosť svoje produkty pod značkou Prom-IN, kde koncovka IN znamenala nové zmeny v receptúrach a vzhľade produktov pre dosiahnutie ešte lepšie kvality a chuti výrobkov.

Dávkovanie: 5 kapsúl pred tréningom a 5 kapsúl po tréningu

Balenie: 240 kaps.

Denná dávka: 10 kaps.

Počet dávok v balení:  24

Minimálna trvanlivosť: viď. obal

Upozornenie: Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. 

Nutričné hodnoty na jednu porciu (1 kapsula)
L-leucin 200 mg
L-isoleucin 100 mg
L-valin 100 mg
Aakg (arginin alfa-ketoglutarát) 100 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

BCAA 2:1:1 + Nitric Oxide 240 kaps - Prom-in

  • Výrobca: Prom-in
  • Kód produktu: BCAA 2:1:1 + Nitric Oxide 240 kaps
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,20€