MSM (Metyl Sulfonyl Metán); Ester C (komplex Askorbátu a Kyseliny Treonovej); Askorban zinočnatý (Vitamín C, Zinok); Borovica [(Pinus), extrakt z kôry (95 % OPC - oligomérnych proantokyanidínov = silný antioxidant)]; Vinič hroznorodý [(Vitis vinifera), jadierka, extrakt, (95 % OPC)]; Praslička roľná [(Equisetum arvense L.), extrakt (4:1), Kremík 2 %]; Železo (Bisglycinát); β-Karotén [(Dunaliella salina), β-Karotén, Cryptoxantín, Alfa-Karotén, Zeaxantín, Luteín]; Meď (Chelát); Biotín; Selén (Chelát - Metionín); Obal kapsuly rastlinného pôvodu [(Hydroxypropylmetylcelulóza) na báze Lucerny siatej, Spiruliny a Brusnice čučoriedkovej]

Ultimate Beauty Complex je kvalitná zmes vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov.

Kombinácia vitamínov, minerálov a fytoživín rastlinného pôvodu  je veľmi vhodná pre podporu zdravej pokožky, vlasov a nechtov.

Látky obsiahnuté v tomto produkte sú vďaka svojej forme maximálne účinne.

Obsahujú synergetickú kombináciu vitamínu C a kyseliny Treonovej, o ktorej bolo dokázané, že zvyšuje absorpciu vitamínu C. Naviac vytvára cheláty s minerálmi ako je železo, horčík alebo vápnik a zlepšuje tak ich využiteľnosť. Kyselina threonová taktiež pomáha pri vypadávaní vlasov a poľa niektorých zdrojov môže podporovať zdravie kostí a brániť rozvoju osteoporózy.

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: najvyššia kvalita a čistota surovín, charita, životné prostredie. 99 % produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100 % bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40 % produktov je oficiálne certifikované ako 100 % organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov bez genetickej modifikácie, ožarovania. Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu (vhodné pre vegánov), konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú. 5 % z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program.

Dávkovanie: Berte priebežne 1-2 kapsuly denne po jedle, zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie: 60 kapsúl

Počet dávok v balení: 30

Min. trvanlivosť: viď. obal

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu.

Nutričné hodnoty na odporúčanú dennú dávku (2 kapsule)
Rastlinná celulóza 200 mg
Askorban vápníku a threonátu
Z toho Vápnik 9 mg
Z toho Vitamín C 80 mg
Z toho kyselina threonová 900 mcg
Askorban zinku
Z toho Zinok 15 mg
Z toho vitamín C 80 mg
Dunaliella salina (Riasa)
Beta karotén 5mg
Kryptoxanthin 76 mcg
Alfa karotén 316 mcg
Zexanthin 64 mcg
Lutein 50 mcg
Železo 10 mg
Extrakt z borovicovej kôry (95 % OPC) 25 mg
Extrakt z hroznoveho jadra (95 % OPC) 25 mg
Selen 100 mcg
Extrakt z prasličky 15 mg
Meď 1 mg
Biotin 500 mcg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Ultimate beauty complex 60 kapsúl - Viridian

  • Výrobca: Viridian
  • Kód produktu: Ultimate beauty complex 60 kapsúl - Viridian
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,60€