• Creapure creatine 90 kapsúl - Reflex Nutrition

1 želatínová * kapsula: Creapure® Kreatín monohydrát. * Nie je vhodné pre vegetariánov.

Kreatín monohydrát je už po dlhé roky využívaným doplnkom vo všetkých športových odvetviach. Kreatín je látka telu vlastné, je prítomná v každej ľudskej bunke ako zdroj pre obnovu bunkovej energie ATP. V závislosti na telesnej hmotnosti a množstvo svalovej hmoty, predstavujú zásoby kreatínu množstvo v rozpätí 100 až 150g obsiahnutého v celom tele. Z toho je denne využité 2 až 4 g kreatínu pre bežné fyzickej aktivity. Polovicu z tohto množstva si telo produkuje samo, zvyšok musí byť dodaný do organizmu potravou. Tomu zodpovedá zhruba 500g hovädzieho mäsa, alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi zložité.

Biely prášok, ktorý vyzerá na prvý pohľad čistý, môže však obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výberu surovín predstavuje kritický bod pre výrobu kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a nekompletné výrobný proces, ktorý nie je stále monitorovaný vedie k obsahu nežiaducich nečistôt ako kreatinín, dicyandiamid a dihydrotriazin. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dopadom na celkový zdravotný stav jedinca.

Napriek tomu, že je na trhu nepreberné množstvo foriem a výrobcov kreatínu, Creapure ® je jediný kreatín na svete, ktorý je trvalo testovaný na nežiaduce nečistoty (kreatinín, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Nemecký výrobca AlzChem AG garantuje špičkovú kvalitu.

Creapure ® je prvotriedny, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, garantujúci maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu efektivitu. 

Navyše, teraz ho môžete mať v pohldnej kapslovej forme! Kapsule sú vyrobené zo želatiny a neobashujú žiadne škodlivé aditíva ako bežne tablety.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

  • inovatívne technológie
  • najvyšší rating použitých surovín Vyrobené zo 100% zelenej energie
  • vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
  • vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
  • nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
  • absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť

Dávkovanie: 2 kapsule, trikrát denne na lačno, zapite dostatočne vodou

Balenie: 90 kapsúl

Počet dávok v balení: 45

Minimálna trvanlivosť: viď. obal

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Dodržiavajte odporúčaný postup dávkovania! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade.

Nutričné hodnoty na jednu porciu (1 kapsula)
Energetická hodnota 11,9 kJ / 2,8 kcal
Creapure® Kreatin monohydrát 700 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Creapure creatine 90 kapsúl - Reflex Nutrition

  • Výrobca: Reflex Nutrition
  • Kód produktu: Creapure creatine 90 kapsúl - Reflex Nutrition
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7,60€