• Omega 3 1000mg 90 kaps - Reflex Nutrition

V 1 želatínovej (hovädzia želatína, glycerol) kapsli: Rybí olej koncentrát 1.000 mg (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg.

Omega 3 mastné kyseliny poznáme ako nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa hojne nachádzajú v rybom tuku. Pre ľudský organizmus sú nesmierne prospešné. Avšak ľudia po nich v doplnkoch siahajú len veľmi zriedka. Podľa výskumov by však mali byť na vrchole rebríčka v užívaní.

Prečo si vybrať Omega 3 od firmy Reflex ?

  • Pretože omega 3 mastné kyseliny sú v Reflex Omega 3 získavané len z prírodných zdrojov. Preto sa môžu hodnoty v doplnkoch líšiť, záleží však najmä na zdroji a spôsobe spracovania. Zásadný vplyv má aj znečistenie. Ryby totiž v sebe môžu zadržiavať toxíny – ortuť, dioxíny či PCB. A tie sú pre zdravie škodlivé. Avšak Reflex Nutrition kontroluje každú dávku Reflex Omega 3 na cudzorodé látky. Pri užívaní Reflex Omega 3 si môžeš byť istý, že dostaneš maximálne čistý produkt.
  • Omega 3 mastné kyseliny prispievajú k znižovaniu hladiny cholesterolu, čo je dôležité najmä pre celý kardiovaskulárny systém. Okrem toho prispievajú k zabráneniu vzniku jednému typu záchvatu mŕtvice. Práve veľké množstvo rybích tukov v jedálničku, dokazuje tieto pozitívne účinky.
  • Príkladom sú Eskimáci, ktorí majú neporovnateľne nízke percento úmrtí na srdcové choroby v porovnaní so zvyškom sveta. Z omega 3 nenasýtených mastných kyselín môžu získať najmä športovci. A dokonca sa zistilo, že aeróbne cvičenie ešte zvyšuje účinky omega 3 nenasýtených mastných kyselín. Zároveň sa dokázalo, že omega 3 prispievajú k zvýšeniu množstva spáleného podkožného tuku, čím sa znížia jeho zásoby.
  • Výskumy a štúdie ukazujú, že prispievajú k znižovaniu katabolického stavu (zlyhanie svalu) a podporujú udržanie hladiny hormónov. Okrem toho prispievajú k znižovaniu počtu zápalových procesov, a tým zmierneniu bolesti reumatickej artritídy, ale aj zmiernenie bolestí spojených s menštruačnými kŕčmi.

Britská spoločnosť Reflex Nutrition je jedným z popredných celosvetových lídrov v oblasti serióznych inovácií a funkčnej športovej výživy. Produkty značky Reflex Nutrition patria bez pochýb v celosvetovom meradle k tomu najlepšiemu na trhu. Všetky produkty sú vyrobené iba z prvotriednych surovín s minimalizáciou sladidiel a aditív, v súlade s normami kvality ISO9001, sú nezávisle testované na obsah zakázaných a dopingových látok (HFL / DOPING FREE) a v každej šarži testované na obsah bielkovín podľa noriem kvality ISO17025. Vlastný výrobný park spoločnosti - Reflex Nutrition Science Park je založený na 100 % technológii zelenej energii, ktorú zabezpečujú vlastné veterné turbíny a solárne kolektory.

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 3x denne s jedlom. Deti od 3 rokov - 1 kapsula denne s jedlom. 

Balenie: 90 kaps.

Denná dávka: 3 kaps.

Počet dávok v balení: 30

Minimálna trvanlivosť: viď. obal

Upozornenie: Tehotné a dojčiace ženy konzultujte užívanie s lekárom. Ak užívate lieky na predpis alebo ste alergický na rybie výrobky, pred konzumáciou tohto doplnku stravy konzultujte s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Nutričné hodnoty na jednu porciu (1 kapsula)
Energetická hodnota 38 kJ / 9 kcal
Rybí olej koncentrát 1 000 mg
- z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg
- z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Omega 3 1000mg 90 kaps - Reflex Nutrition

  • Výrobca: Reflex Nutrition
  • Kód produktu: Omega 3 1000mg 90 kaps
  • Dostupnosť: 2-3 dni
  • 8,00€